Latvijas Astronomijas biedrība Latvijas Astronomijas biedrība
www.lab.lv
Ceturtdiena, 2023.gada 2.februāris, gada 33.diena, atlikušas 332. JD2459977.5 Mēness fāze: 11d

LAB valde

Valdes loceklis Telefons E-pasta adrese
Kristīne Adgere 26857624 Kristine.Adgere@lab.lv
Kārlis Bērziņš (priekšsēdētāja vietnieks) 29231741 Karlis.Berzins@lab.lv
Arnis Ginters 29120445 Arnis.Ginters@lab.lv
Māris Krastiņš (priekšsēdētājs) 29408500 Maris.Krastins@lab.lv
Anna Gintere   Anna.Gintere@lab.lv
Ivars Šmelds (priekšsēdētāja vietnieks)    
Ilgonis Vilks   Ilgonis.Vilks@lab.lv

Valde ievēlēta 2019. gada 20. februāra LAB biedru sapulcē.

© 2004-2023 LAB www.lab.lv